שירותי החברה

מחלקת עיצוב

מחלקת העיצוב שלנו היא הלב והמוח של החברה. כל הפרויקטים שלנו מעוצבים ומתוכננים בהתאם לצרכי הלקוח ותוך התייחסות לקונספט המתאים. מחלקת העיצוב מתחילה בהגשת מבחר סקיצות ללקוח, ממשיכה בתכנון ועיצוב קפדני כולל פיקוח תמידי ומלווה את הלקוח גם בשלב הביצוע הסופי.

מחלקת תכנון ואדריכלות

כמה קשה לגבש תמונה מראש של האירוע? מחלקת התכנון שלנו יודעת לשים את האצבע בדיוק על כל פרט ופרט באווירת האירוע, על הצבעים, על המראה הכללי וכמובן על תכניות נדרשות בכל שלב ושלב מרשויות המוסמכות. במסגרת התכנית, המחלקה תחליט כיצד יראו החללים, היכן ימוקמו השולחנות, מה המקום הנכון בהתאם לצירי התנועה, אילו מערכות ישיבה יהיו, קייטרינג וכו'. מחלקת התכנון מפיקה תכנית אדריכלית ייחודית לכל אירוע ואירוע.

מחלקת הפקה ובינוי

מחלקת ההפקה של "אביב & לירז הפקות" היא החזקה מבין כולם. שלב הבינוי הוא חלק חשוב בתוצר הסופי. הצוות מקבל תכנית אדריכלית מאושרת לאירוע וזה הזמן להתחיל לעבוד. המטרה היא הבאת התכנית האדריכלית לידי יישום בשטח, חבירה מול הספקים, הקמה פיזית בשטח האירוע, בכפוף לתכנית הביצוע‬

מחלקת קריאטיב

מחלקת הקריאייטיב של חברת ההפקה "אביב & לירז הפקות" מתמקדת במציאת פתרון הולם וכולל לנושאים מורכבים, בין אם מדובר בתהליכים מיתוגיים, ניתוח ואיפיון השפה התדמיתית, יצירת קונספט, בימוי מתאים וכו'. החברה משלבת שיתופי פעולה נרחבים מול חברות מיתוג ופרסום שונות ברחבי הארץ, וזאת על מנת להביא את הלקוח לשיאו מבחינה מיתוגית ועיצובית לקראת האירוע, במהלכו וגם לאחריו.

מחלקת תוכן

תפקידה של מחלקת התוכן של חברת ההפקה "אביב & לירז הפקות" היא ליצוק תוכן לכל אירוע ואירוע. לכל אירוע יש קונספט משלו ויש צורך בתוכן ייחודי משלו, אשר ישרת את צרכי הלקוח ויעניק נפח לאירוע, בין אם חוויתי, מוסרי, מקצועי, תדמיתי או כל דבר אחר. מחלקת התוכן כוללת בתוכה התאמת חומרים לקונספט הכללי, פעילויות מתאימות, אומנים רלוונטיים, הפעלות מיחדות ועוד.

מחלקת קייטרינג וקולינריה

מחלקת הקולינריה של חברת ההפקה "אביב & לירז הפקות" מתמחה בהתאמת תפריט קולינרי ייחודי לכל אירוע ואירוע, תוך כדי התייחסות לתקציב, לדרישות הלקוח ולאופי האירוע. בנוסף, החברה מספקת שירותי מלצרים, דיילות, תכנון ברים ובניית תפריט אלכוהול וקוקטיילים על ידי אנשי המקצוע המובילים בארץ.

Scroll to top